Vložiť príspevok do Knihy návštev

Meno: Peter Blahut Dátum: 12.02.2012
Stránka: http://www.presporskapivoteka.sk
Správa: Re: Andrej
Piva Kaltenecker, podobne ako aj ine bezne nepasterizovane leziaky zo slovenskych minipivovarov vzhladom na narocnost skladovania a velmi kratkej doby spotreby zatial nebudeme zaradovat do sortimentu. Aktualne ponukame piva z trnavskeho Sessleru, ktore sme schopni pravidelne naskladnovat a naplnia nam celu chladnicku.
 
Meno: Andrej Dátum: 12.02.2012
Správa: Zdravim,
neuvazovali ste o tom ze by ste vo svojej predajni predavali setky produkty pivovaru Kaltenecker? Alebo neviete kde by som ich mohol zohnat?
vdaka
 
Meno: Andy Dátum: 10.05.2011
Stránka: http://www.bombahracky.sk/
Správa: Konecne miesto kde maju moje oblubene pivko. Tesim sa na prvu objednavku u Vas ;)
 
Meno: Peter Blahút Dátum: 21.12.2010
Stránka: http://www.presporskapivoteka.sk
Správa: O rozšírení o inú krajinu pravdaže uvažujeme. Aktuálne však hľadáme nové priestory pre predajňu a čakáme, aké priestorové možnosti budeme mať.
 
Meno: Mayyo Dátum: 21.12.2010
Správa: Nebolo by naškodu trocha rozšíriť sortiment. Nemusí byť z Belgicka. Česi majú kopu špeciálnych pív.
 
Meno: Peter Blahút Dátum: 05.11.2010
Stránka: http://www.presporskapivoteka.sk
Správa: Milí fanúšikovia pivotéky,
uvedomujeme si, že takmer každý chce kúpiť vec, ktorú má rád, čo najlacnejšie. Niekedy sa preto stretávame s reakciami, že nepredávame zrovna lacné pivo. Je pravda, že nepredávame pivo, ktoré sa dá kúpiť za priaznivejšie ceny vo veľkom množstve v supermarketoch. Neponúkame ho preto, lebo sa pre Vás snažíme priviezť pivá, ktoré svojou výrobou, tradíciou a unikátnosťou zodpovedajú najvyššej kvalite. Vyrábajú sa z prvotriednych a tradičných surovín, poctivou cestou bez urýchľovania a väčšinou v menších rodinných alebo kláštorných pivovaroch. Dovážame pivá z Belgicka, ktoré je známe históriou výroby piva a jeho kvalitou po celom svete. Nie nadarmo je aktuálne najlepšie pivo na svete práve z tejto krajiny. A v Belgicku nájdete aj šesť z posledných siedmich trapistických pivovarov, z ktorých pivá vám prinášame s mimoriadnym potešením. Vyrábajú sa rokmi nezmenenou receptúrou pod dohľadom mníchov, ktorí si privirábajú na živobytie a chod kláštora práve varením piva. Niektoré kláštory produkujú roky nezmené množstvo fliaš napriek tomu, že o trapistické pivá je mimoriadny záujem. Aj preto sa ich cena nemôže rovnať pivu zo supermarketu, ktoré sa predáva na obrovské kvantá (pre porovnanie napr. Hurbanovský pivovar produkuje 2 mil. hl ročne, malé kláštory či rodinné pivovary 10 - 20 tisíc hl. ročne). Okrem toho, dobré pivo sa neuvarí za týždeň či dva, ako sa je to čoraz bežnejšie u masovo vyrábaných pív (označovaných aj ako "europivá"). Niektoré naše druhy okrem hlavného kvasenia dozrievajú týždne, mesiace a niekedy aj roky. Nepasterizované dozrievajú vo fľašiach, dubových sudoch alebo aj na polici v domácej pivotéke. Počas zrenia vystúpi do popredia ich charakter a chuťové vlastnosti, preto sa tento proces nedá urýchliť. Niektoré rokmi vyzreté pivá sa stávajú žiadaným artiklom pre pivárov, podobne ako pri víne. Aj preto je ich cena vyššia...


My ale veríme, že práve neoklamaná kvalita, poctivá cesta varenia a najmä chuťová unikátnosť týchto pív vám dokáže priniesť skutočný pôžitok. Ak chcete vypiť veľa piva za málo peňazí, prosíme, nehľadajte u nás. Priestor na kúpu europív ponechávame supermarketom. Ak ale chcete objavovať rozmanitý svet pivných chutí, príbeh našich belgických pív a vychutnať si obľúbené pivečko z originálneho pohára, ste na dobrej adrese. Na zdravie!
 
Meno: Slávka Dátum: 17.09.2010
Stránka: http://www.presporskapivoteka.sk
Správa: Týmto by som sa Vám chcela poďakovať za kvalitné vybavenie a doručenie mojej zásielky.Vašu skvelú ponuku pív a služby budem vrelo odprúčať svojim známym.
Veď nie nadarmo sa hovorí: V pive je vitamínov málo, preto ho musíme piť veľa.Prajem Vám veľa pracovných úspechov a veľa spokojných zákazníkov.
 
Meno: Sanco Dátum: 13.06.2010
Stránka: http://www.presporskapivoteka.sk
Správa: O rozsireni ponuky o piva z inych krajin uvazujeme. V prvom rade o piva z Irska a Anglicka, dalsimi by mali byt aj Nemecke piva. Najblizsi polrok to vsak pravdepodobne nebude.
 
Meno: Andrej Dátum: 07.06.2010
Správa: Nepremyslali ste niekedy, ze by ste rozsirili svoj sortiment o tovar z inej krajiny ako belgicko? Take nemecke pivo by som rad mal na dosah ruky. Alebo nejakej inej krajiny??
 
Meno: tana Dátum: 04.09.2009
Správa: vcera sme vyskusali 5 piveciek rozmanitých chutí a voni, ale jednoznacne odporucam malinove pivo Lindemans Framboise - cucu pre damy ako stvorene :)ale chutilo aj chlapom!
 
 
1-10 / 19