Súťaž o Westvleteren 12 - bližšie informácie

Pridané: 9.4.2018 16:10:18 Počet zobrazení: 10457

09 Apríl 2018

VÝSLEDKY SÚŤAŽE


Predstavujeme vám prvú päťku pív s najvyšším počtom hlasov v našej ankete:
Pannepot Struise, La Trappe Quadrupel, Augustijn Blond, Augustijn Grand cru, Piraat ABV 10,5%.

Ďakujeme za všetky tipy, prišli nám inšpirácie na naozaj zaujímavé pivká. Z prvej päťky a pravdepodobne aj z ďalších navrhnutých sa budeme snažiť dostať niektoré do našej ponuky. Dáme vám o tom určite vedieť :-).

 

A teraz majitelia fľaše Westvleteren 12 a k nej na porovnanie Rochefort 10 a St.Bernardus Abt. 12:

Ladislav Jančík za návrh Pannepot Struise a Aneta Cechova z našich fanúšikov. Ozveme sa im a dohodneme sa na odovzdaní.

 

Gratulujeme a ďakujeme všetkým za hojnú účasť pri zasielaní tipov aj v hlasovaní.

 

 

Spustili sme hlasovanie, v ktorom súťažíte o pivo Westvleteren 12 – aktuálne najlepšie pivo na svete. V ankete si môžete vybrať pivo, ktoré by ste radi videli v ponuke Prešporskej pivotéky a my urobíme čo sa bude dať preto, aby sa tie najobľúbenejšie dostali do našej ponuky. Tipy na nové pivá pochádzajú od našich zákazníkov a priaznivcov, ktorí sa tak zapojili do súťaže o toto jedinečné pivo z kláštorného pivovaru Saint Sixtus. K nemu dostane výherca na porovnanie z rovnakej kategórie quadruplov aj Rochefort 10 a St.Bernardus Abt. 12. Zároveň o rovnaký balíček pív súťažia aj tí, ktorí dajú like príspevku na Facebooku. Súťaž prebieha do 10.3.2013.

 

Budeme sa tešiť, ak toto pivko skončí pri pivároch, ktorí belgické pivá poznajú. Zároveň si Westvleteren 12 vychutnajú, skonfrontujú jeho svetové prvenstvá so svojimi preferenciami , ocenia tradíciu jeho výroby a náročnú dostupnosť. Pritom sa necháme radi inšpirovať ohľadne nových piviek, ktoré by nám mohli do e-shopu pribudnúť. Preto sme zvolili nasledovné pravidlá:

 

1) Pošlite nám návrh jedného belgického alebo anglického piva, ktoré vám u nás zatiaľ chýba na adresu info@presporskapivoteka.sk spolu s vašim menom. Tip je potrebné poslať do soboty 2.3.


2) My z návrhov spravíme zoznam a vložíme ho ako anketu na našu stránku* v pondelok 4.3.


3) Autor tipu na pivo, ktoré získa do 10.3. najviac anketových hlasov sa bude tešiť z cennej fľašky Westvleteren 12 . Pribalíme na porovnanie z rovnakej kategórie quadruplov aj Rochefort 10 a St.Bernardus Abt. 12


                                          

4) Rovnaký balíček pív získa aj jeden hlasujúci, ktorý like-ne príspevok o ankete na Facebooku.*


5) Výhercov zverejníme 11.3.

 

Hlasujúci si môžu vybrať jedno pivo, ktorému počas trvania ankety pridelia jeden hlas.

 

* pôvodne sme plánovali anketu na Facebooku. Pri tomto počte tipov sme však pre prehľadnosť zhodnotili, že jej bude lepšie na stránke. Z hlasujúcich teda budeme vyberať jedného výhercu spomedzi tých, čo dajú like príspevku o ankete na našej FB stránke. Ďakujeme za pochopenie.

 

Poznámky:


• Upozorňujeme mimobratislavských súťažiacich, že v prípade ich výhry odporúčame pivo prevziať osobne, prípadne niekym známym v BA. Stáva sa totiž, že nám zásielky na pošte rozbijú, a to by bolo v tomto prípade naozaj mrzuté ostať bez piva.


• Ak nám prídu dva tipy na rovnaké pivo, budeme brať do úvahy ten, ktorý príde prvý. Autora druhého tipu vyzveme mailom, aby nám doplnil zmenu.
 

Užitočné linky:

- pivovar Sint Sixtus

- o víťazstve Westvleteren 12

- o pivách sa dočítate na www.ratebeer.com alebo www.beeradvocate.com

 

Držíme palce!

Tím Prešporskej pivotéky

Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti

Súkromie - potvrdenie *

Vitajte v Prešporskej pivotéke, v e-shope so skvelými pivami.

Prehliadaním týchto stránok prehlasujem, že som starší ako 18 rokov.