Chapeau Fraises

Chapeau Fraises

Jahodová variácia ovocného lambiku.

2,35 € s DPH

Spontánne fermentované pivo ochutené prírodnou šťavou z jahôd a dozrievajúce v dubových sudoch. Má veľmi prirodzenú, nefiltrovanú a hmlistú hnedo-červenú farbu. Chuť je veľmi priama, výrazná po jahodovej dužine, nezanechávajúca príliš sladké alebo kyslé doznievanie.

 

História rodinného pivovaru Chapeau je ako vystrihnutá z telenovely. Na oficiálnej web stránke nájdete aj nasledujúce informácie:

 

V 19. storočí územný plán spomína pivovar vlastnený istou Petronnellou De Troch. Dokonca staršie záznamy indikujú, že jej otec, Pieter De Troch, prevádzkoval pivovar na tom istom mieste koncom 18. storočia. Petronnella sa vydala za Egidiusa De Troch a v 1898 ich syn Louis prevzal rodinný podnik. Louis sa oženil s J. De Neve a ich syn, tiež Louis, spojil pivovar s farmou v roku 1936. Ten istý Louis si vzal M. L. Van den Moortel. Ich synovec Jos Raes a jeho manželka M. Vanderhasselt prevzali rodinnú tradíciu v roku 1974 a prevádzkujú tento zriedkavý remeselnícky pivovar dodnes. V roku 2002 sa k nim pripojil aj ich syn Pauwel Raes.

Typ piva: Lambic - ovocný
Objem: 25cl
Obsah alkoholu: 3.5%
Stupňovitosť: 14°
Optimálna teplota pri nalievaní: 4-5 °C
Výrobca: Brouwerij de Troch
Wambeek, Belgicko
Zdroj popisu: oficiálny popis výrobcu, rôzne internetové zdroje

Levitra Helps To Keep A Sexual Relation Alive

, 7.8.2018 00:24:13

Sexual relationship is really a pleasurable give to get relationship with one?s partner. If anything goes completely wrong in this give and take process, it is enough to derail the partnership. But anything can occur and that is unpredictable. Moreover, able to keep a healthy sexual relationship means keeping oneself physically healthy. So any type of sexual disfunction needs to be given utmost care. One such hazard to health is impotence problems commonly found in men. Unable to keep a proper and prolonged penile erection leads to impotence problems. This is infact a serious problem for maintaining a proper sexual relationship. So when there arises this type of problem it?s smart to treat it as opposed to sitting quiet. The choice between your various available treatment methods involve treatment with a proper medicine. Response to a verbal agent such as Levitra can be extremely effective within this context. Studies show that erectile dysfunction is primarily because of insufficient blood circulation on the penis? veins and lack of stimulation at the same time. Practising oral therapy of Levitra increases the rate of blood circulation that gradually stimulates the penis resulting in a hard erection, adequate on an intercourse. Levitra is a such drug which is discovered to be extremely effective. Clinically it has been proved who's even creates patients who are suffering from various health problems like high blood pressure, high cholesterol or diabetes. A lot of men, who took Levitra the very first time, responded positively for gaining high rate of success. Besides, it is often also found who's can be also taken with medicines employed to treat other health conditions. https://www.cialispascherfr24.com/acheter-tadalafil-xtenda/

Nový komentár

* (Povinné)

Alternatívne produkty

Prihlásenie

Súkromie - potvrdenie *

Vitajte v Prešporskej pivotéke, v e-shope so skvelými pivami.

Prehliadaním týchto stránok prehlasujem, že som starší ako 18 rokov.